Designerskie krzesło kawiarniane Lexi przyciąga uwagę, nie pozwala na przejście obok niego obojętnie. Fantazyjne oparcie to znak rozpoznawczy tego modelu, całość wygląda lekko i oryginalnie. Krzesło śmiało można używać zarówno we wnętrzach, jak i na dworze, nie straszne mu zmienne warunki pogodowe. Lexi to ciekawa propozycja do kuchni i jadalni, ale nie tylko. Na pewno świetnie odnajdzie się także w przestrzeniach restauracyjno - kawiarnianych.
Krzesło Lexi wykonane jest w całości z wytrzymałego polipropylenu. Mebel ten ze względu na swoją lekkość, pozwala na swobodne i bezproblemowe przenoszenie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 52 / 40 / 82 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 52 / 40 / 82 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość podłokietnika | 67 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Kołatka | bez kołatki |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | designerskie |
| Kolor | biały , czarny , zielony , żółty , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada