Krzesło Bilto to propozycja dla tych, którzy cenią sobie efektowne wzornictwo i praktyczne rozwiązania. Dzięki subtelnym zaokrągleniom i charakterystycznej fakturze siedziska i oparcia, model ten doskonale wpisuje się zarówno w przestrzenie nowoczesne, jak i te inspirowane stylem retro. Plecionkowy motyw, choć wykonany z tworzywa, przywodzi na myśl klasyczne rattanowe krzesła, nadając całości niepowtarzalnego uroku. To lekkie, a zarazem solidne krzesło nie tylko wygląda stylowo, ale też zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania.

Krzesło do ogródków restauracyjnych Bilto wykonano z trwałego polipropylenu, który dzięki technologii formowania przypomina naturalny rattan. Siedzisko i oparcie są perforowane, co wpływa korzystnie na komfort siedzenia - szczególnie latem. Stabilność gwarantują cztery nogi wykonane z tego samego tworzywa, które dobrze trzyma się podłoża. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne model ten świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz.
Wybierz krzesła do kawiarni Bilto, jeśli zależy Ci na niebanalnym designie, wygodzie i wszechstronności zastosowania!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 48 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42 / 42,5 / 47 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 48 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42 / 42,5 / 47 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | zielony |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.