To jasne, że każdy potencjalny klient poszukuje takich lokali, w których poczuje się wyjątkowo. Jeżeli zapewnisz mu komfort podczas spotkania z przyjaciółmi przy kawie - z pewnością do Ciebie wróci! Jeżeli chcesz, aby Twoi goście czerpali jak największą przyjemność z pobytu w Twoim lokalu, wybierz takie wyposażenie, które w stu procentach spełni jego oczekiwania. Tutaj znajdziesz idealną propozycję! Przedstawiamy designerskie krzesło kawiarniane z tworzywa Bella! Spośród innych modeli krzesło wyróżnia się oryginalnym siedziskiem, w postaci sklejki giętej. Jego otwarta forma świetnie sprawdzi się nawet w upalne dni, zapewniając swobodny przepływ powietrza.
Konstrukcja nowoczesnego krzesła kawiarnianego Bella opiera się na stelażu z czarnego, matowego polipropylenu. Jego dopełnienie stanowi siedzisko ze sklejki w naturalnym odcieniu, w wykończeniu półmatowym. Lekka konstrukcja umożliwia bezproblemowe przesuwanie krzesła, co idealnie sprawdzi się w lokalach o charakterze gastronomicznym.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 52 / 56 / 88,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 52 / 56 / 88,5 cm |
| Wysokość siedziska | 47,5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 73,5 cm |
| Max obciążenie | 100 kg |
| Wykończenie siedziska | ze sklejki |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Kołatka | bez kołatki |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada