Urządzasz nowoczesną jadalnię o niewielkim metrażu, a może planujesz otworzyć własny lokal gastronomiczny? Świetnie się składa! W tych i w wielu innych miejscach użytkowych rewelacyjnie sprawdzi się okrągły stół nierozkładany Roxby! Prezentowany model to prosta, geometryczna forma, która pozwala wykorzystać stół w wielu wnętrzach o przeróżnej stylistyce. Doskonale połączy się z aranżacjami skandynawskimi, loftowymi, klasycznymi lub nowoczesnymi. Naturalna kolorystyka blatu sprawia, że mebel ten z łatwością połączysz z wieloma modelami krzeseł, zwłaszcza z krzesłami na drewnianych nogach.
Nowoczesny stół do jadalni z okrągłym blatem Roxby opiera się na podstawie z drewna kauczukowego, pomalowanego na kolor czarny. Na nim mieści się blat z płyty MDF pokrytej dębowym fornirem w naturalnym odcieniu. Tak ciekawe i kontrastowe zestawienie kolorystyczne sprawia, że mebel ten zdecydowanie ożywi całą aranżację!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 105 / 105 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 105 / 105 / 76 cm |
| Grubość blatu | 1,8 cm |
| Masa (netto) | 20 kg |
| Wykończenie blatu | fornirowane |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm , o długości ok. 110 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.