Wygoda i nowoczesny wygląd to frazy najlepiej opisujące krzesło Lola tapicerowane miękką i przyjemną w dotyku tkaniną welurową. Ten model dzięki obracanej konstrukcji z funkcją auto return gwarantuje wysokie standardy użytkowania przy stole w jadalni lub kawiarni. Takie krzesło jadalniane polecamy również jako uzupełnienie toaletki w sypialni lub biurka w domowym kąciku do pracy.
Ruchome siedzisko z funkcją powrotu tapicerowane jest aksamitną tkaniną welurową Vic, która efektownie odbija światło. Krzesło Lola dodatkowo posiada oparcie zdobione przeszyciami, które jednocześnie chronią tapicerkę przed nieestetycznym marszczeniem się. Podstawa w formie 4 skośnych nóg gwarantuje konstrukcji stabilność, wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na czarno.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57,5 / 61,5 / 81,5 kg |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 40 / 41 / 47,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57,5 / 61,5 / 81,5 kg |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 40 / 41 / 47,5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 22 cm |
| Masa (netto) | 9,4 kg |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | obrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Pikowanie | pikowane |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | beżowy i kremowy , niebieski , zielony , szary , granatowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada