Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
Strona: 1 z 0
Sortuj po:
Filtry:
usuń filtry
Lista produktów jest pusta

Zatrzymaj najlepsze momenty życia na zdjęciu, a te później wyeksponuj w swoim wnętrzu! W tym celu z pomocą przychodzą ramki na zdjęcia, dostępne w naszym sklepie w różnych wielkościach, kolorach i wzorach. Oferujemy ramki pojedyncze oraz multiramki, ramki wiszące oraz ramki stojące, które staną się ozdobą każdego wnętrza.

Najbardziej popularne są złote ramki na zdjęcia, srebrne oraz czarne, do produkcji których używa się szkła, metalu i plastiku. Koniecznie sprawdź również naszą ofertę na lustra, które znajdą swoje zastosowanie w niemalże każdym pomieszczeniu w Twoim domu.
 

Złote ramki na zdjęcia, które skradną Twoje serce

  • ramki na ozdobnych łańcuszkach, stanowiące oryginalną dekorację wnętrza,
  • multiramki, na których możesz powieściś sporą ilośc zdjęć,
  • ramki stojące, które możesz ustawić na biurku bądź komodzie,
  • stojaki na zdjęcia, które posiadają niebanalne konstrukcje.
     

Złote ramki na zdjęcia w różnych formach

Złote ramki na zdjęcia dostępne są w wersji do postawienia lub zawieszenia na ścianie. Dostępna tutaj jest złota ramka na jedno zdjęcie oraz multirama z przeznaczeniem na większą ilość fotografii. Wśród tej oferty znajduje się również złoty stojak na zdjęcia. Wyeksponuj swoje pamiątkowe zdjęcia, niech na zawsze pozostaną w pamięci i w każdej chwili przywołują miłe wspomnienia - złote ramki na zdjęcia i inne dekoracje do wnętrz znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zapraszamy! Nasze złote ramki na zdjęcia doskonale będą prezentować się ustawione na komodzie bądź blacie biurka, wnosząc do pomieszczenia wyjątkowy klimat oraz przyjemną atmosferę.
 

Złote ramki na zdjęcia - dla każdego coś dobrego

Nasze złote ramki na zdjęcia dostępne są w różnych kształtach - posiadamy prostokątne oraz kwadratowe ramki, a także modele o nieregularnych kształtach. Znajdziesz u nas również ramki na ozdobnych łańcuszkach, stanowiące doskonałe uzupełnienie salonu bądź pokoju nastolatki. Posiadamy również ramki w kształcie liści, które stanowią oryginalną dekorację wnętrza, do którego wniosą wyjątkowy klimat. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również nasze regały pokojowe, które dzięki rewelacyjnie rozplanowanej powierzchni użytkowej pomieszczą sporą ilość zdjęć rodzinnych, pamiątek oraz wiele innych przedmiotów, dla których wcześniej nie mogłeś znaleźć stałego miejsca do przechowywania.Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł