Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
z wysokim oparciem 
2
bez oparcia 
1
z gazetownikiem 
2
bez gazetownika 
2
z mechanizmem samopowrotu 
3
bez mechanizmu samopowrotu 
3
biały 
3
brązowy 
3
szary 
3
dąb 
2
grafitowy 
2
Rozwiń wszystko
AllHall
3
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Mechanizm samopowrotu: bez mechanizmu samopowrotu usuń filtry
bestseller
5 (2)
Więcej kolorów

Cena od: 1005,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 6 tygodni
bestseller
Więcej kolorów

Cena od: 1280,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 6 tygodni
Więcej kolorów

Cena od: 1530,00 zł
Koszt dostawy: GRATIS
Czas realizacji: do 6 tygodni

Straponteny bardzo często spotkać można w poczekalniach przychodni i szpitali, w urzędach, na dworach i w szkołach. Coraz częściej jest to także rozwiązanie preferowane przez osoby poszukujące kompaktowych mebli np. do przedpokoju w prywatnym domu.

W naszej ofercie znajdziesz straponteny bez mechanizmu samopowrotu, jaki i modele wyposażone w ten mechanizm. Dzięki dostępności w stonowanych kolorach, meble te z powodzeniem wkomponują się w panujący wystrój wnętrza i zwiększą funkcjonalność pomieszczenia. Koniecznie sprawdź również naszą ofertę na wieszaki, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku w przed pokoju! Nasz sklep obfituje w najróżniejsze meble, za pomocą których uzyskasz unikatowe aranżacje wnętrz.
 

Straponteny bez mechanizmu samopowrotu, które Cię zainteresują

  • modele z wysokim oparciem, które zwiększają komfort użytkowania,
  • straponteny wyposażone w gazetownik, który zwiększa komfort użytkowania,
  • straponteny w kolorze białym, które stanowią elegancką ozdobę pomieszczenia.
     

Straponten bez mechanizmu samopowrotu - bezpieczeństwo przede wszystkim!

Straponteny bez mechanizmu samopowrotu posiadają składane siedzisko, które po rozłożeniu pozostaje w pozycji poziomej. Jest to konstrukcja bardzo prosta i przez to mało awaryjna – jest to zatem idealna propozycja do miejsc użytku publicznego, odwiedzanych przez bardzo duże liczby osób. Straponteny bez mechanizmu samopowrotu są też przyjazne dzieciom i seniorom – po wstaniu z miejsca, nadal znajdują się one w pozycji rozłożonej, dzięki czemu można na nich ponownie się oprzeć. Ogranicza to ryzyko upadku i gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Polecamy również nasze ławki do poczekalni, które dostępne są w wielu kolorach oraz wykończeniach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni model, który stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia.


Straponteny bez mechanizmu samopowrotu i ich wykonanie

Straponteny bez mechanizmu samopowrotu wykonywane są z różnych materiałów i produkowane są w kilku wersjach stylistycznych. Nie ma zatem żadnego problemu, aby dopasować idealny model do nowoczesnej poczekalni w szklanym biurowcu, jak i klasycznie urządzonego wnętrza teatru lub uczelni. Do dyspozycji są także wersje z umieszczonym pod siedziskiem gazetownikiem, czyli specjalną przegrodą na magazyny lub materiały reklamowe. Ogromną popularnością cieszą się także nasze szafki na buty, które pomogą Ci w zapanowaniu nad rozmętem porozrzucanych trampek po korytarzu - przekonaj się sam!

Wybrane aranżacje w kategorii

Straponteny

WYBRANE ARTYKUŁY PORADNIKOWEProgram lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł