Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
metalowe 
3
ze sklejki 
2
drewniane 
1
z wysokim oparciem 
2
bez oparcia 
1
3 osobowe 
11
2 osobowe 
10
wieloosobowe 
7
1 osobowe 
3
szary 
3
brązowy 
3
biały 
2
AllHall
2
Kart-Map
1
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Wielkość: 1 osobowe usuń filtry

Cena od: 416,00 zł
Koszt dostawy: 105,00 zł
Czas realizacji: do 8 tygodni
-5%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 2052,00 zł 2160,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni
-5%
promocja
Więcej kolorów

Cena od: 2052,00 zł 2160,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni

1-osobowe ławki do poczekalni świetnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczaniach oraz mogą być wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia. Głównym atutem niedużych mebli jest perspektywa pełnego zagospodarowania dostępnej przestrzeni – dlatego też stosowane są głównie tam, gdzie niemożliwe jest ustawienie większych mebli, foteli lub krzeseł.

Ławki do poczekalni 1 osobowe chętnie wybierane są przez przychodnie, uczelnie, kluby sportowe oraz salony kosmetyczne. Koniecznie zapoznaj się również z naszą ofertą na wieszaki, które stanowią idealne miejsce na kurtki oraz długie płaszcze, dzięki czemu pomogą Ci w utrzymaniu ładu i porządku w pomieszczeniu.
 

Ławki do poczekalni 1 osobowe - z czego są wykonywane?

Nieduże rozmiary to także stosunkowo niewielki ciężar konstrukcji, co przekłada się na łatwość przearanżowania przestrzeni oraz możliwość szybkiego dostawienia dodatkowych miejsc siedzących w razie potrzeby. Ławki do poczekalni 1 osobowe i produkowane są z tych samych materiałów, co ich większe wersje – najpopularniejsze są modele tworzone na bazie wytrzymałego drewna, malowanej proszkowo stali oraz trwałych tworzyw sztucznych. Ogromną popularnością cieszą się nasze szafki na buty, które dzięki rewelacyjnie rozplanowanej powierzchni użytkowej, pomogą Ci w zachowaniu porządku w przedpokoju, dzięki czemu zapomnisz o rozmęcie porozrzucanych butów po całym pomieszczeniu.
 

Ławki do poczekalni 1 osobowe - zapewnią komfort każdemu!

Nawet w niedużej poczekalni zapewnić można pacjentom i petentom wysoki komfort oczekiwania na swoją kolej. Ławki do poczekalni 1 osobowe będą przy tym nie tylko praktycznym elementem wyposażenia wnętrza, ale także jego ozdobą. Wśród dostępnych wzorów wybrać można bowiem takie, które najlepiej pasować będą do konkretnej aranżacji i charakteru poczekalni. Meble te, dostępne są w różnych, atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiedni model, który stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia pomieszczenia oraz jego niesztampową ozdobą. Ogromną popularnością cieszą się również nasze sofy pokojowe, które również świetnie sprawdzą się w najróżniejszych poczekalniach.
 

Ławki do poczekalni 1 osobowe i ich najważniejsze cechy

  • oparcia, które pozwalają na przyjęcie wygodnych pozycji podczas siedzenia,
  • mechanizm samopowrotu, dzięki któremu ławki nie zajmują dużo cennej przestrzeni,
  • dostępność w kilku wariantach kolorystycznych,
  • nienaganne konstrukcje


Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł