Styl skandynawski nie daje za wygraną - wciąż króluje w aranżacjach wnętrz i należy do jednych z najpopularniejszych. Jeśli Twoje serce również skradła ta stylistyka, polecamy Ci skandynawskie krzesło z podłokietnikami Molto, które zaprojektowane jest w najmodniejszych barwach. Odcienie szarości swietnie współgrają z ciepłą tonacją drewna, tworząc jednocześnie mebel, który wpasuje się w większości aranżacji wnętrzarskich. Krzesło polecamy jako uzupełnienie stołu skandynawskiego w domowej jadalni, lecz z powodzeniem spełni swoją funkcję w kawiarniach i restauracjach.
Skandynawskie krzesło do jadalni Molto tapicerowane jest tkaniną materiałową w w dówch odcieniach szarości do wyboru. Nogi produkowane są z metalu malowanego na kolor imitujący strukturę drewna. Taki model krzesła do jadalni doskonale zharmonizuje się z wnętrzami w stylu rodem ze Skandynawii.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 60 / 82 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 60 / 82 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość podłokietnika | 24 cm |
| Grubość nóg | 3,5 cm |
| Max obciążenie | 100 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Poduszka | bez poduszki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada