Mocne, wyszukane wzornictwo to coś,czym stolik kawowy Soli 85 wyróżnia się na tle standardowych modeli, dostępnych na rynku meblarskim. Zaprojektowany jest w taki sposób, aby już na pierwszy rzut oka przykuwał uwagę. Pozornie ciężkie, geometryczne kształty tworzą oryginalny w formie mebel, rewelacyjnie odnajdujący się we wnętrzach loftowych lub industrialnych. Z powodzeniem dopasujesz go do posiadanej lub szafki RTV w salonie czy stołu jadalnianego w pomieszczeniu dziennym.
Nowoczesny stolik kawowy Soli 85 wykonany jest z trwałych materiałów. Do produkcji blatu wykorzystano ceramikę i szkło w kolorze szarym. Podstawa metalowa w kolorze czarnym matowym świetnie się z nim komponuje. Prezentowany model poza standardową rolą ławy rewelacyjnie spełni również zadanie dużego kwietnika.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 85 / 85 / 40 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 85 / 85 / 40 cm |
| Grubość blatu | 12 mm |
| Masa (netto) | 38 kg |
| Wykończenie blatu | ceramiczne |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm , o długości ok. 90 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 85 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Rodzaj szkła | ze szkłem float |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Szuflada | bez szuflady |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.