Czarne meble wciąż w modzie i chyba nigdy z niej nie wyjdą! Jeśli do swojego wnętrza wybierasz meble właśnie w tej kolorystyce, jednocześnie stawiając na wyraziste akcenty, polecamy Ci stolik kawowy Madrid, który stanie się nieodłącznym elementem Twojej strefy wypoczynkowej. Jego minimalistyczny design z pewnością spodoba się zwolennikom nieprzesadzonych form meblowych. Taka ława pokojowa to nie tylko miejsce na kawę i przekąski - przechowasz na nim podręczne drobiazgi i ulubione książki.
Stolik kawowy z półką Madrid produkowany jest z płyty meblowej w kolorze czarnym matowym. Podstawa w formie 4 nóg gwarantuje konstrukcji stabilność. Czarny stolik do kawy podkreśli charakter każdego wnętrza, w którym zagości, a swoją prostotą sprawia, że harmonizuje się z nowoczesnymi oraz bardziej tradycyjnymi wnętrzami. Pod blatem znajduje się dodatkowa przestrzeń przechowywania w formie półki, której funkcjonalność z pewnością docenisz na co dzień!
Prezentowany model przypadł Ci do gustu? Złóż zamównienie już dziś!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 81 / 81 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 81 / 81 / 45 cm |
| Masa (netto) | 21 kg |
| Wysokość podstawy | 8 cm |
| Max obciążenie | 30 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | w stylu prowansalskim |
| Kolor | czarny |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.