Elegancja i nowoczesny styl to cechy, którymi wyróżnia się ława do salonu Dixon. Powierzchnia połyskująca niczym lustro, odbija światło i dodaje przestrzeni blasku, a biały kolor stolika wprowadza do wnętrza świeżość - tyle zalet w jednym meblu, czego chcieć więcej? Stolik ten nie tylko stanowi praktyczne miejsce do postawienia filiżanki z kawą czy książki, ale również jest wyrazem dobrego gustu i dbałości o detale w wystroju wnętrza.
Nowoczesna ława do salonu Dixon 100x60 w całości wykonana jest z płyty akrylowej w kolorze białym i wykończona wysokim połyskiem. Płyta akrylowa dodatkowo pokryta jest folią ochronną, którą zdejmuje się po montażu ławy.
Ławy pokojowe to niezbędniki każdego wnętrza - postaw właśnie na ten model!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł. / wys.) | 60 / 36 / 3,7 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł. / wys.) | 60 / 36 / 3,7 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 60 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Półka | bez półki |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.