Stylowy mebel, który doda nowoczesnego uroku i lekkości Twojemu wnętrzu - to właśnie nowoczesna ława do salonu Dixon 80x60. Jej nowatorski i jednocześnie minimalistyczny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wystroju wnętrz. Taka ława może być świetnym centrum przestrzeni do relaksu i spotkań w salonie, tworząc harmonijną atmosferę i dodając odrobinę luksusu do każdego pomieszczenia.
Nowoczesna ława do salonu Dixon 80x60 w całości wykonana jest z płyty akrylowej w kolorze białym i wykończona wysokim połyskiem. Płyta akrylowa dodatkowo pokryta jest folią ochronną, którą zdejmuje się po montażu ławy. Ławy pokojowe to meble, które goszczą w każdym domu - jeśli poszukujesz idealnego dla siebie rozwiązania i jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań w meblarstwie - ta biała ława z pewnością skradnie Twoje serce!
Odkryj nowy wymiar elegancji i stylu - wybierz ławę Dixon do swojego salonu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł. / wys.) | 50 / 36 / 3,7 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł. / wys.) | 50 / 36 / 3,7 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 60 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada