Zestawy stolików cieszą się niezmierną popularnością i są szczególnie wybierane przez fanów ultranowoczesnych rozwiązań w meblarstwie. Jeśli i Ty takich poszukujesz, polecamy zestaw 2 marmurowych stolików Seaford, którego zastosowanie może być zależne od Twoich potrzeb. Stoliki przy sofie z powodzeniem zastąpią tradycyjną ławę pokojową, mogą również stać się podstawkiem pod dekoracje lub kwietnikiem. W razie potrzeby wsuniesz jeden pod drugi i oszczędzisz cenną przestrzeń!
Blaty stolików do salonu Seaford produkowane są z płyty w laminacie imitującym czarny marmur, natomiast stelaż z metalu malowanego proszkowo na czarno. Tradycyjne nogi zastapione są nowoczesnymi płozami, które gwarantują konstrukcji stabilność. Zestaw 2 stolików to także funkcjonalne rozwiązanie do wnętrz biurowych i gabinetowych.
| Wymiary stolika głównego (szer. / gł. / wys.) | 50 / 50 / 45 cm |
| Wymiary stolika dodatkowego (szer. / gł. / wys.) | 40 / 40 / 38 cm |
| Wymiary stolika głównego (szer. / gł. / wys.) | 50 / 50 / 45 cm |
| Wymiary stolika dodatkowego (szer. / gł. / wys.) | 40 / 40 / 38 cm |
| Masa (netto) | 8,2 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 50 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 50 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Półka | bez półki |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość stolików w zestawie | 2 |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | czarny , marmur |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.