Krzesło bez podłokietników Luma - model idealny do domu, ogrodu i kawiarni! Jego forma jest spójnym zestawieniem designu, funkcjonalności i komfortu, co z pewnością dostrzeżesz już od pierwszych chwil użytkowania. Specjalnie zaprojektowany kształt umożliwia sztaplowanie krzeseł, co znacznie ułatwia przechowywanie po zakończonym sezonie, a także pozwala zaoszczędzić wiele cennej przestrzeni.
Nowoczesne krzesło kawiarniane Luma wykonane jest z czarnego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Proste siedzisko bez podłokietników gwarantuje każdej osobie swobodę ruchów. Materiały produkcyjne sprawiają, że krzesło jest lekkie, co świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu.
Plastikowe krzesła do kawiarni są łatwe w czyszczeniu - tego potrzebuje Twój lokal!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 55,5 / 79,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 39 / 41 / 43,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 55,5 / 79,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 39 / 41 / 43,5 cm |
| Masa (netto) | 4 kg |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.