Każda przestrzeń, niezależnie od tego, czy mowa o zewnętrznej, czy też wewnętrznej, wymaga odpowiedniej oprawy! Przedstawiamy Okin - krzesło, które odmieni oblicze każdej aranżacji! Jest propozycją idealną do aneksów kuchennych, przestrzeni kawiarnianych i restauracyjnych, a także wielu innych miejsc publicznych. Krzesło posiada ażurową konstrukcję, dzięki której jest nie tylko efektowne w designie, ale również praktyczne w użytkowaniu.
Designerskie krzesło do kawiarni Okin posiada ażurową konstrukcję, dzięki której świetnie sprawdza się w użytku nawet w upalne dni, gwarantując swobodny przepływ powietrza. Takie wykończenie zapobiega również gromadzeniu się cieszy na powierzchni. Krzesło w całości wykonane jest z polipropylenu w kolorze czarnym.
Designerskie krzesła do kawiarni wpadną w oko każdemu klientowi!
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 33 - 42 / 42 / 44 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 33 - 42 / 42 / 44 cm |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Masa (netto) | 4,8 kg |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.