Lato… ulubiona pora roku większości z nas! Nic tak nie poprawia nastroju jak chwile na świeżym powietrzu, gdy można się w końcu zrelaksować i odetchnąć pełną piersią. Pomocne w takich momentach z pewnością okażą się wygodne meble ogrodowe, z którymi będziesz mógł stworzyć idealne miejsce do wypoczynku w pogodne dni. Przedstawiamy zestaw mebli ogrodowych Conor, który będzie idealny dla czterech osób.
Zestaw mebli ogrodowych Conor ma stelaż wykonany z malowanej proszkowo stali oraz siedziska z siatki. Całość w kolorze ciemnego popielu. Ten uniwersalny kolor sprawia, że meble Conor pasowały będą do każdego ogrodu. Aby stworzyć przytulny klimat dodaj kilka poduch, dywan zewnętrzny i piękny lampion - efekt będzie z pewnością wspaniały.
Jeszcze dzisiaj zamów meble i ciesz każdą chwilą słonecznej pogody!
| Wymiary krzesła (szer. / gł. / wys.) | 2 x 60 / 74 / 76 cm |
| Wymiary ławy (szer. / gł. / wys.) | 75 / 45 / 41 cm |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 114 / 74 / 76 cm |
| Wymiary krzesła (szer. / gł. / wys.) | 2 x 60 / 74 / 76 cm |
| Wymiary ławy (szer. / gł. / wys.) | 75 / 45 / 41 cm |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 114 / 74 / 76 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wykończenie | metalowe , z tkaniny |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Parasol | bez parasola |
| Poduszka | bez poduszki |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.