Propozycją dla miłośników spędzania czasu w ogrodzie lub na tarasie jest 7-osobowy zestaw mebli Betim w kolorze szarym. W jego skład wchodzi trzyosobowa sofa, fotele, pufy i stół jadalniany - te meble pozwolą Ci spożywać ulubione posiłki na świeżym powietrzu i dzielić ich smak z najbliższymi! Ale ten zestaw mebli ogrodowych nie tylko chwali się swoimi rozmiarami - posiada na wyposażeniu miękkie poduszki, dzięki którym bez najmniejszego problemu rozsiądziesz się wygodnie i zrelaksujesz.
Zestaw stołowy do ogrodu Betim posiada konstrukcję ze stali malowanej proszkowo i technorattanu w kolorze szarym. Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu to absolutny hit sezonu letniego - nie może ich zabraknąć w Twoim otoczeniu!
Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz kup ten zestaw mebli do ogrodu!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 160 / 58 / 77 cm |
| Wymiary stołu (szer. / gł. / wys.) | 120 / 70 / 70 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (57 / 50 / 76 cm) |
| Wymiary pufy (szer. / gł. / wys.) | 2x (40 / 40 / 46 cm) |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 160 / 58 / 77 cm |
| Wymiary stołu (szer. / gł. / wys.) | 120 / 70 / 70 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (57 / 50 / 76 cm) |
| Wymiary pufy (szer. / gł. / wys.) | 2x (40 / 40 / 46 cm) |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Przeznaczenie | zestawy obiadowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 7 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.