Meble, które przeniosą Twój ogród na nowy poziom elegancji i komfortu - to właśnie duży zestaw mebli ogrodowych Cuba, który obejmuje wygodny narożnik, idealny do relaksu i spotkań ze znajomymi podczas letnich dni. Do tego dwie pufy, które zapewnią dodatkowe miejsca do siedzenia i co najlepsze - w zestawie znajduje się również duży stół, na którym można podawać przekąski i napoje podczas przyjęć na świeżym powietrzu.
narożnik o stałej konstrukcji, bez możliwości zmiany jego konfiguracji.
Konstrukcja mebli ogrodowych Cuba wykonana jest z metalu, malowanego proszkowo i wykończonego plecionką z technorattanu w kolorze brązowym. Dzięki solidnej konstrukcji i eleganckiemu designowi zestawy mebli ogrodowych takie jak ten, będą ozdobą Twojego ogrodu przez wiele sezonów.
Zapewnij sobie i swoim gościom wyjątkową atmosferę relaksu i wygody na świeżym powietrzu - zainwestuj w nasze zestawy mebli ogrodowych już dziś!
| Wymiary narożnika (szer. / gł. / wys.) | 220 / 166 / 77 cm |
| Wymiary stołu (szer. / gł. / wys.) | 120 / 70 / 70 cm |
| Wymiary pufy (szer. / gł. / wys.) | 2x (40 / 40 / 46 cm) |
| Wymiary narożnika (szer. / gł. / wys.) | 220 / 166 / 77 cm |
| Wymiary stołu (szer. / gł. / wys.) | 120 / 70 / 70 cm |
| Wymiary pufy (szer. / gł. / wys.) | 2x (40 / 40 / 46 cm) |
| Max obciążenie | 360 kg / narożnik |
| Wykończenie | metalowe , z technorattanu |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Wielkość | 8 osobowe |
| Konstrukcja | stała |
| Przeznaczenie | zestawy obiadowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 8 miejscami siedzącymi |
| Pikowanie | pikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada