Stwórz idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu z zestawem mebli ogrodowych Solina NM-02 w modnym, szarym kolorze. Ten elegancki komplet to połączenie nowoczesnego designu, wysokiej jakości wykonania i maksymalnego komfortu użytkowania. Idealnie sprawdzi się na tarasie, balkonie, werandzie czy w ogrodzie. Odpoczywaj, podejmuj gości i ciesz się każdą chwilą na świeżym powietrzu - z Solina to proste!

Meble ogrodowe Solina posiadają metalową konstrukcję malowaną proszkowo i pokrytą technorattanem w kolorze szarym - czyli plecionką włókien syntetycznych, którą cechuje wysoka odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Takie zestawy mebli ogrodowych to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość, funkcjonalność i estetykę.
Zamów już dziś i odmień swój ogród stylowym kompletem mebli ogrodowych!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 108 / 55 / 74 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 76 / 40 / 40 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 59 / 55 / 74 cm |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 108 / 55 / 74 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 76 / 40 / 40 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 59 / 55 / 74 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm (fotel), 100 cm (sofa) |
| Wysokość siedziska | 42 cm (z poduszką) |
| Wysokość podłokietnika | 62 cm |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Składanie | nieskładany |
| Parasol | bez parasola |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.