Zestawy mebli ogrodowych - to one królują w wielu ogrodach i na tarasach! Odpoczynek na świeżym powietrzu jeszcze nigdy nie był tak przyjemny - zestaw mebli ogrodowych Natal to idealne rozwiązanie dla Twojej strefy relaksu na tarasie czy w ogrodzie. Wygodna sofa, komfortowe fotele i praktyczny stolik zapewnią Ci niezapomniane chwile relaksu na świeżym powietrzu. Elegancki design i wysoka jakość wykonania sprawią, że Twój ogród zyska nowy, zachwycający wymiar. Weź głęboki oddech, usiądź wygodnie i ciesz się pięknymi chwilami na świeżym powietrzu z zestawem mebli ogrodowych!
Zestaw mebli do ogrodu Natal - sofa, fotele i stolik Natal posiadają konstrukcję ze stali malowanej proszkowo oraz technorattanu w kolorze naturalnym, czyli plecionki włókien syntetycznych o wysokiej odporności na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Naturalny odcień dodaje meblom subtelnego uroku, pasując do wielu różnych aranżacji ogrodu czy tarasu.
Czas na relaks, czas na meble ogrodowe Natal - spraw sobie ten luksus już dziś!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 104 / 50 / 85 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41 / 41 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (56 / 50 / 85 cm) |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 104 / 50 / 85 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41 / 41 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (56 / 50 / 85 cm) |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.