Zamień swój ogród, taras lub balkon w przytulną strefę relaksu z zestawem mebli ogrodowych Breza NM-07 w kolorze szarym. Ten nowoczesny komplet mebli to idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i wygody. W zestawie znajdują się ergonomicznie zaprojektowana sofa i fotele oraz wygodne, szare poduszki zapewniające maksymalny komfort użytkowania i praktyczny stolik kawowy. Wykonane z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takie zestawy mebli ogrodowych są łatwe w utrzymaniu czystości i posłużą Ci przez wiele sezonów.

Meble do ogrodu Breza posiadają metalową konstrukcję malowaną proszkowo i pokrytą technorattanem w kolorze szarym - czyli plecionką włókien syntetycznych, którą cechuje wysoka odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Nie czekaj, zadbaj o swój komfort na świeżym powietrzu! Zestaw mebli do ogrodu Breza NM-07 szary to inwestycja w styl, trwałość i wygodę.
Dodaj do koszyka już teraz i ciesz się wypoczynkiem w najlepszym stylu!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 133 / 70 / 67 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 90 / 45 / 34 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 80 / 70 / 67 cm |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 133 / 70 / 67 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 90 / 45 / 34 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 80 / 70 / 67 cm |
| Głębokość siedziska | 63 cm (fotel), 62 cm (sofa) |
| Szerokość siedziska | 54 cm (fotel), 108 cm (sofa) |
| Wysokość siedziska | 43 cm (z poduszką) |
| Wysokość podłokietnika | 67 cm |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Składanie | nieskładany |
| Parasol | bez parasola |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.