Zestaw mebli do ogrodu Natal to rozwiązanie niezwykle eleganckie i praktyczne, które sprawdzi się w większości ogrodów i na tarasach. Zestaw składa się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli i stolika kawowego. Siedziska wyposażone są w miękkie poduszki, dzięki którym wypoczynek jest jeszcze bardziej przyjemniejszy i komfortowy. Tego typu zestawy mebli ogrodowych z powodzeniem spełnią swoją funkcję w ogrodach i na tarasach z ograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi.
4-osobowy zestaw mebli ogrodowych z sofą, fotelami i stolikiem Natal produkowany jest ze stali malowanej proszkowo i technorattanu w kolorze szarym. Ta plecionka włókien syntetycznych odporna jest na warunki atmosferyczne, między innymi na promieniowanie UV.
Już teraz zamów ten zestaw do ogrodu i stwórz swoją własną strefę relaksu i spokoju na świeżym powietrzu!
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 104 / 50 / 80 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41 / 41 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (56 / 50 / 80 cm) |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 104 / 50 / 80 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41 / 41 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2x (56 / 50 / 80 cm) |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.