Stwórz wyjątkową strefę relaksu na świeżym powietrzu z dwustronnym narożnikiem ogrodowym Maroco 066! To stylowy i funkcjonalny zestaw, który doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń - od ogrodu po taras czy balkon. Jego dwustronna konstrukcja pozwala na dowolne ustawienie narożnika, dostosowując go do Twojej przestrzeni, a grube i miękkie poduszki zapewniają wygodę na długie godziny relaksu. To idealny towarzysz na poranną kawę, popołudniowy relaks z książką, czy wieczorne spotkania ze znajomymi.
Narożnik ogrodowy Maroco i stolik posiadają konstrukcję ze stali malowanej proszkowo, oplecioną technorattanem w kolorze brązowym. Technorattan to plecionka włókien syntetycznych, którą cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Postaw na styl i funkcjonalność - zestawy mebli ogrodowych takie jak Maroco to świetny wybór dla osób ceniących elegancję, wygodę i trwałość.
Zamów już dziś i ciesz się komfortem w swoim ogrodzie!
| Wymiary narożnika (szer. / gł. / wys.) | 194 / 134 / 64 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 57 / 57 / 35 cm |
| Wymiary narożnika (szer. / gł. / wys.) | 194 / 134 / 64 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 57 / 57 / 35 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wykończenie | z technorattanu |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Wielkość | 4 osobowe |
| Konstrukcja | modułowa |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Parasol | bez parasola |
| Składanie | nieskładany |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada