Zestaw mebli ogrodowych Livora 118 to wygodny komplet wypoczynkowy do ogrodu, na taras lub większy balkon. Sofa dwuosobowa, dwa fotele i stolik z czarnym hartowanym szkłem tworzą funkcjonalną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu. To idealny zestaw dla osób, które chcą urządzić komfortową strefę spotkań i odpoczynku w ogrodzie.
Jeśli chcesz stworzyć przy domu miejsce do rozmów, kawy lub wieczornego odpoczynku na świeżym powietrzu, komplet mebli tarasowych Livora 118 będzie praktycznym rozwiązaniem. Właśnie dlatego zestawy mebli ogrodowych takie jak ten wybierane są przez osoby, które chcą wygodnie spędzać czas w ogrodzie z rodziną lub znajomymi. Sofa, dwa fotele i stolik pozwalają zaaranżować przytulny kącik wypoczynkowy bez konieczności kompletowania mebli osobno. Nowoczesny wygląd sprawia, że zestaw dobrze komponuje się z zielenią ogrodu oraz aranżacją tarasu.

Zestaw mebli ogrodowych dla 4 osób Livora 118 został zaprojektowany z myślą o stworzeniu komfortowej przestrzeni wypoczynkowej na świeżym powietrzu. Konstrukcja z czarnego tworzywa sztucznego stylizowanego na plecionkę przypominającą technorattan nadaje meblom elegancki charakter, dzięki czemu komplet dobrze prezentuje się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Sofa dwuosobowa o szerokości 91 cm oraz dwa fotele pozwalają wygodnie spędzać czas w kilka osób, a stolik kawowy z czarnym blatem z hartowanego szkła o grubości 5 mm tworzy praktyczną przestrzeń na napoje, przekąski lub książkę. Komfort użytkowania zwiększają poduszki o grubości 5 cm wykonane z poliestru o gramaturze 160 g/m² o zwiększonej odporności na wilgoć. Użytkownicy w swoich opiniach często podkreślają, że zestaw dobrze sprawdza się podczas codziennych chwil relaksu w ogrodzie, szczególnie gdy ustawiony jest w pobliżu innych elementów strefy wypoczynkowej, takich jak leżaki ogrodowe czy huśtawki.
Jeśli planujesz stworzyć przyjemną przestrzeń do spotkań i odpoczynku w ogrodzie lub na tarasie, zestaw Livora 118 będzie funkcjonalnym i estetycznym wyborem - zamów już teraz!
Tak, w komplecie znajdują się poduszki o grubości 5 cm wykonane z poliestru o gramaturze 160 g/m².
Fotele wytrzymują obciążenie do 150 kg, natomiast sofa do 250 kg.
Meble z tworzywa nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji - cieszą się zwiększoną odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Z reguły wystarczy regularne przecieranie wilgotną ściereczką.
Najczęściej meble ustawiane są pod ścianą lub barierką, aby stworzyć wygodne miejsce do przechodzenia.
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 91 / 53,5 / 84 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41,5 / 39,5 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2 x (56 / 53,5 / 83 cm) |
| Wymiary sofy (szer. / gł. / wys.) | 91 / 53,5 / 84 cm |
| Wymiary stolika (szer. / gł. / wys.) | 71 / 41,5 / 39,5 cm |
| Wymiary fotela (szer. / gł. / wys.) | 2 x (56 / 53,5 / 83 cm) |
| Grubość poduszek | 5 cm |
| Wykończenie | z tworzywa sztucznego |
| Przeznaczenie | zestawy wypoczynkowe |
| Poduszka | z poduszką |
| Składanie | nieskładany |
| Parasol | bez parasola |
| Ilość miejsc | z 4 miejscami siedzącymi |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada