Regały pokojowe to najpopularniejsze systemy przechowywania - prosto w Twoje ręce oddajemy model Salto 90 w stylu industrialnym, z pomocą którego zorganizujesz przestrzeń kuchenną. Ten regał do kuchni zachwyca wyglądem i funkcjonalnością. Sprawdzi się jako miejsce na sprzęt kuchenny, przyprawy, artykuły spożywcze, a także zastawę stołową, sztućce oraz ręczniki i ściereczki.
Półki industrialnego regału do kuchni Salto 90 produkowane są z drewnopodobnej płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, natomiast konstrukcja wykonana jest z czarnego metalu. Ten regał docenią wszyscy zwolennicy porządku - a w szczególności Panie Domu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 40 / 84 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 40 / 84 cm |
| Masa (netto) | 19,2 kg |
| Max obciążenie | 80 kg |
| Odległość między półkami | 33 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Szerokość | o szerokości ok. 90 cm |
| Ilość półek | więcej |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Wysokość regału | niski |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.