Regały to najpopularniejsze systemy przechowywania - miejsce na wszystko! W tej ofercie przedstawiamy otwarty regał pokojowy Salto 25, który zachwyca nowoczesnością i funkcjonalnością. Inspirowany modnym stylem industrialnym, z pewnością zyska szerokie grono interesantów. Otwarty regał z półkami spełni swoją funkcję we wnętrzu domowym oraz biurowym, gdzie zdecydowanie ułatwi zachowanie ładu i porządku.
Półki regału pokojowego w stylu industrialnym Salto 25 wykonane są z laminowanej płyty w kolorze rustykalnego brązu, który jest imitacją drewna i jego struktury, natomiast stelaż produkowany jest z czarnego metalu. Ten regał to funkcjonalne rozwiązanie do niemalże każdego wnętrza użytkowego - przekonaj się sam!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 24 / 165 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 24 / 165 cm |
| Masa (netto) | 14 kg |
| Max obciążenie jednej półki | 20 kg |
| Odległość między półkami | 32,5 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | 5 półek |
| Szerokość | o szerokości ok. 60 cm |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.