Minimalistyczna forma i kolorystyka, to coś, co wyróżnia regał pokojowy Salto 10. Mebel ten doskonale uzupełni Twój salon, sypialnię oraz pokój nastolatka, gdzie pozwoli w prosty sposób zapanować nad porządkiem oraz stworzy miejsce na wyeksponowanie kolekcji książek, płyt, a także elementów dekoracyjnych. Świetnie sprawdzi się również w biurze, w roli regału na segregatory i dokumentację biurową.
Nowoczesny regał schodkowy Salto 10 wykonany jest w całości z płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, który imituje drewno i jego strukturę. Taki regał to nie tylko dodatkowe miejsce przechowywania - w nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzi się jako ścianka działowa, oddzielającą jedną strefę od drugiej.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 129,5 / 29 / 129,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 129,5 / 29 / 129,5 cm |
| Masa (netto) | 27,3 kg |
| Max obciążenie | 15 kg / 1 półka |
| Odległość między półkami | 30,5 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Sposób montażu | stojące |
| Typ regału | otwarty dwustronny |
| Ilość półek | więcej |
| Szerokość | o szerokości ok. 130 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | schodki |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada