Meble w stylu industrialnym to absolutny hit sezonu! Jeśli i Ty jesteś zwolennikiem tej stylistyki, z pewnością zainteresuje Cię regał stojący Salto 12. Projekt ten zachwyca swoją formą wykonania - jest nowoczesny i funkcjonalny! Industrialny regał z półkami pomoże w porządkowaniu wnętrza mieszkalnego oraz biurowego. W kawiarniach i restauracjach równie dobrze spełni swoją rolę. Na półkach można wyeksponować księgozbiór, dekoracje, ramki fotografiami rodzinnymi, a także pamiątki z wakacji i podróży.
Industrialny regał stojący do domu i biura Salto 12 produkowany jest z płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, który imituje drewno i jego strukturę oraz czarnego metalu. Drewniany dekor zestawiony z czarnym metalem to bez wątpienia jeden z najpopularnieszych mariaży w meblarstwie!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 74 / 30 / 154,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 74 / 30 / 154,5 cm |
| Masa (netto) | 22,8 kg |
| Max obciążenie jednej półki | 25 kg |
| Odległość między półkami | 33 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Szerokość | o szerokości ok. 70 cm |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | więcej |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.