Nowoczesny regał pokojowy na książki, półka na dekoracje i pamiątki rodzinne, a nawet organizer w przestrzeni biurowej - mowa o regale Salto 11B w kolorze drewna. Ten model pomoże Ci stworzyć prywatną biblioteczkę i raz na zawsze zaprowadzić porządek w ulubionych czasopismach. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju nastolatka, a także wnętrzach biurowych.
Stojący regał na książki Salto 11B w całości wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze rustykalnego brązu, który imituje drewno i jego strukturę. Regał o takim wyglądzie to uniwersalna propozycja do nowoczesnych i bardziej klasycznych aranżacji wnętrzarskich.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 25 / 141,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 25 / 141,5 cm |
| Masa (netto) | 13 kg |
| Max obciążenie | 10 kg / 1 półka |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | więcej |
| Szerokość | o szerokości ok. 50 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | schodki |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada