Regał jest praktycznym uzupełnieniem wielu pomieszczeń w domu. Jeśli poszukujesz modelu o minimalistycznej konstrukcji - świetnie się składa! Do Twojej dyspozycji oddajemy wąski regał stojący Beriso 55, który jest idealnym miejscem na dekoracje, a także rzeczy codziennego użytku. Drewniane wykończenie sprawia, że ten regał pokojowy wprowadzi do aranżowanych wnętrz przytulną i harmonijną aurę!
Otwarty regał stojący do pokoju i łazienki Beriso 55 w całości wykonany jest z drewna bambusowego w kolorze naturalnym. Taki projekt z pewnością spodoba się miłośnikom stylu boho i skandynawskiego!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 33 / 33 / 146 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 33 / 33 / 146 cm |
| Masa (netto) | 4,6 kg |
| Odległość między półkami | 30 cm |
| Wykończenie | drewniane |
| Sposób montażu | stojące |
| Typ regału | otwarty dwustronny |
| Ilość półek | 5 półek |
| Szerokość | o szerokości ok. 30 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.