Jesteś zwolennikiem minimalistycznych rozwiązań w meblarstwie i poszukujesz funkcjonalnego regału? Mamy dla Ciebie propozycję, jaką jest bambusowy regał stojący Beriso 35 - jego obustronnie otwarta konstrukcja daje wiele możliwości aranżacyjnych i zdecydowanie ułatwia dostęp do przechowywanych przedmiotów. Regał bambusowy sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, gdzie niezbędne jest dodatkowe miejsce przechowywania - w łazience również!
Otwarty regał stojący do pokoju i łazienki Beriso 35 w całości wykonany jest z drewna bambusowego w kolorze naturalnym. Jest świetną propozycją dla miłośników stylu skandynawskiego i boho oraz wnętrz opiewających ciepłem i naturą. Swoje zastosowanie znajdzie w każdym wnętrzu użytkowym - zarówno nowoczesnym jak i bardziej klasycznym.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 60 / 26 / 130 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 60 / 26 / 130 cm |
| Max obciążenie jednej półki | 10 kg |
| Odległość między półkami | 28 cm |
| Wykończenie | drewniane |
| Sposób montażu | stojące |
| Typ regału | otwarty dwustronny |
| Ilość półek | 5 półek |
| Szerokość | o szerokości ok. 60 cm |
| Styl | nowoczesne |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada