Marzysz o ściance w swoim wnętrzu, dzięki której pomieszczenie zyska na przytulności i elegancji? Przedstawiamy wieloczęściowy regał Malabu, który pięknie wyeksponuje roślinność, książki oraz dekoracje. Z powodzeniem zastąpi klasyczną meblościankę do salonu, czyniąc wnętrze spójnym i wizualnie dopełnionym. Przedstawiony mebel to również świetna opcja do biura - a Ty, w którym kąciku go widzisz?

Nowoczesny regał do domu i biura Malabu to pokaźnych rozmiarów konstrukcja, podparta stalowym stelażem w kolorze czarnym. Półki oraz elementy plecków mebla tworzy laminowana płyta wiórowa, wybarwiona na odcień imitujący drewno - dąb sonoma. Zaleca się przymocowanie regału do ściany - do kompletu dołączone są akcesoria do tego służące.
Czy istnieje lepszy sposób na uporządkowanie wnętrza, niż duże regały pokojowe?
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 158 / 24 / 166 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 158 / 24 / 166 cm |
| Masa (netto) | 25,2 kg |
| Max obciążenie jednej półki | 10 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | więcej |
| Szerokość | o szerokości ok. 160 cm |
| Styl | w stylu loftowym |
| Wysokość regału | wysoki |
| Kształt regału | prostokątny |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada