Stwórz właściwą przestrzeń na to, abyś mógł w wyjątkowy sposób wyeksponować wszystkie swoje drobiazgi, dekoracje i inne! Przedstawiamy loftowy regał z półkami Malabu, na którym Twoje artystyczne fotografie, pamiątki z rodzinnych wojaży, a także ozdobna porcelana będę prezentowały się jeszcze lepiej, niż dotychczas. Ze względu na swoją formę stanie się również rewelacyjnym elementem pomocniczym, pozwalającym trzymać przybory biurowe lub szkolne w zasięgu ręki.

Loftowy regał do domu i biura Malabu opiera się na konstrukcji stalowej, której powierzchnia wybarwiona jest na kolor czarny. Powierzchnię użytkową w postaci półek o niejednakowej wielkości tworzy laminowana płyta wiórowa w dekorze imitującym drewno - dąb sonoma. Do kompletu dołączona jest opaska oraz wkręt, służące do przymocowania mebla do ściany.
Małe regały pokojowe to także świetny sposób na porządek!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48,5 / 34 / 125 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48,5 / 34 / 125 cm |
| Masa (netto) | 5,5 kg |
| Max obciążenie jednej półki | 5 kg |
| Odległość między półkami | 33 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Typ regału | otwarty jednostronny |
| Sposób montażu | stojące |
| Ilość półek | 4 półki |
| Szerokość | o szerokości ok. 50 cm |
| Styl | w stylu loftowym |
| Wysokość regału | niski |
| Kształt regału | drabinka |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada