Świętuj swoje urodziny bez obaw o komfort! Przedstawiamy wózek barowy w stylu glamour Aridea, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pora na biesiadowanie! Ten model to rewelacyjny organizer na przekąski, alkohole oraz dodatki, stanowiący podręczne i przede wszystkim mobilne miejsce przechowywania. Rewelacyjnie dotrzyma Ci kroku sprawiając, że chwile spędzone w gronie bliskich, znajomych i rodziny, osiągną wyższy poziom komfortu!

Barek na kółkach w stylu glamour Aridea opiera się na stalowej podstawie, wybarwionej na odcień złoty. Powierzchnię użytkową stanowią półki z lustrzanego szkła. Tak skomponowany mebel pełni rolę nie tylko okazjonalnego pomocnika, ale również niebywałej dekoracji do pomieszczeń urządzonych w stylu eleganckim. To właśnie on nada wdzięku całej aranżacji!
Stoliki pomocnicze na kółkach - nie ma nic bardziej funkcjonalnego!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 86 / 38 / 90 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 86 / 38 / 90 cm |
| Masa (netto) | 14 kg |
| Max obciążenie blatu | 29,4 kg |
| Max obciążenie półki | 30,4 kg |
| Wykończenie blatu | szklane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | pozostałe |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | złoty |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.