Jeden mebel, wiele zastosowań - właśnie taki jest mały stolik pomocniczy Salto 41, który sprawdzi się w wielu rolach. W małym salonie może posłużyć jako stolik kawowy, w przedpokoju jako podstawka pod dekoracje i inne drobiazgi, a w sypialni z powodzeniem sprawdzi się w roli stolika nocnego. Do tego dochodzi jeszcze modny wygląd, za sprawą którego stolik stanie się dekoracją wnętrza.
Kwadratowy stolik pomocniczy do salonu Salto 41 posiada blat z laminowanej płyty meblowej w imitacji drewna i jego struktury o odcieniu rustykalnego brązu oraz stelaż z metalu malowanego na czarno. Ten niewielki, a tak bardzo funkcjonalny mebel jest doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których każdy metr jest na wagę złota.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 45 / 55 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 45 / 45 / 55 cm |
| Masa (netto) | 7,25 kg |
| Max obciążenie blatu | 20 kg |
| Max obciążenie półki | 15 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu industrialnym , w stylu rustykalnym |
| Kolor | brązowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada