Zyskaj rewelacyjnego pomocnika, którego brakuje w Twoim pomieszczeniu dziennym! Przedstawiamy okrągły stolik w stylu industrialnym Salto, który urzeka zarówno stylem, jak i wygodą użytkowania oraz funkcjonalnością. Ten model może pełnić wiele ról w Twoim wnętrzu - zastąpi tradycyjne ławy pokojowe w kawalerkach, sprawdzi się w roli kwietnika, a także stanie się alternatywą standardowych szafek nocnych.
Stolik pomocniczy w stylu industrialnym Salto opiera się na stabilnym stelażu, wykonanym z czarnego metalu. Stanowi on świetną podporę blatu i półki, do produkcji których wykorzystano z kolei płytę wiórową. Wybarwienie rustykalnego brązu nadaje całości nieco postarzany charakter. Mebel zakończony jest niewielkimi, regulowanymi stopkami, służącymi do wypoziomowania. Faktem jest, że stoliki pomocnicze powinny znaleźć się w każdym wnętrzu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 55 / 55 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 55 / 55 cm |
| Masa (netto) | 6,1 kg |
| Max obciążenie blatu | 30 kg |
| Max obciążenie półki | 10 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Półka | z półką |
| Ilość nóg | pozostałe |
| Styl | w stylu loftowym , w stylu rustykalnym |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.