Drewniane krzesło w nowoczesnym wydaniu? Poznaj model Azul, który zachwyca oryginalnym wyglądem. Poprzeczna podpora dla pleców zamiast tradycyjnego oparcia sprawia, że krzesło ma minimalistyczny styl i prezentuje się naprawdę wyjątkowo. W komplecie ze stołem może stworzyć wspaniałą przestrzeń jadalnianą dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Nowoczesne krzesło Azul wykonane jest z litego drewna bukowego w kolorze czarnym. Tapicerkę wykonano z velvetowej tkaniny w kolorze popielatym. To model, który sprawdzi się nie tylko w jadalni - przy biurku i toaletce odnajdzie się równie dobrze. Na zdjęciach widoczne są wraz z krzesłem okrągły stół Miyaki oraz biurko B47.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 53 / 79 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 53 / 79 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Max obciążenie | 80 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Rączka | bez rączki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada