Dla tych, którzy nie boją się wyzwań aranżacyjnych - designerskie krzesło obrotowe Shiba, które zachwyca ponadczasowym wyglądem! Gruba, pikowana poducha sprawia, że ten model zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Krzesło obrotowe w takim wydaniu pomoże Ci uzyskać niebanalne efekty aranżacyjne - polecamy je do wszystkich modernistycznych wnętrz domowych, a także restauracyjno-kawiarnianych, gdzie stanie się idealnym dopełnieniem stołu lub stolika kawowego!
Designerskie krzesło obrotowe do stołu w jadalni Shiba posiada siedzisko z wytrzymałego włókna szklanego w kolorze czarnym oraz pikowaną poduszkę z ekoskóry w kolorze koniakowym i stelaż z czarnego metalu. Krzesło do jadalni o takim designie to odpowiedź na potrzeby osób ceniących sobie oryginalne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania meblarskie!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 60 / 82,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 45 / 48 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 60 / 82,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 45 / 48 cm |
| Głębokość podłokietnika | 43 cm |
| Szerokość oparcia | 50 cm |
| Szerokość podłokietnika | 0,5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 61 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | obrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | z poduszką |
| Pikowanie | pikowane |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | designerskie |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada