Białe meble w naszym domu. 7 powodów, które sprawią, że spojrzysz na nie przychylniej

Białe meble w naszym domu. 7 powodów, które sprawią, że spojrzysz na nie przychylniej

 

Zakup nowych mebli nie jest wcale taką łatwą rzeczą. Kupując nowe meble, kierujemy się zazwyczaj ich wyglądem, funkcjonalnością i dopasowaniem do reszty wystroju pomieszczenia. Ostatnio coraz modniejsze stają się białe meble. Czemu zawdzięczają one swoją popularność? Oto 7 faktów dotyczących białych mebli, które rozwieją nasze wątpliwości dotyczące ich zakupu.

48h

Cena od: 779,00 zł
Koszt dostawy: 29,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 1609,00 zł
Koszt dostawy: 99,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h
nowość

Cena od: 1045,00 zł
Koszt dostawy: 59,00 zł
Czas realizacji: 48h

 

Białe meble nie są wyłącznie dla ludzi pedantycznych – najczęstszym skojarzeniem, które powstaje na temat białych mebli, jest to związane z utrzymaniem ich w czystości. Nie jest prawdą, że są one przeznaczone tylko dla osób, które dbają nadmiernie o porządek. Białe meble można ze spokojem utrzymać w czystości i to bez większego wysiłku. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiedni środek czystości. Jest to możliwe dzięki temu, że obecnie znajdujące się na rynku białe krzesła czy biurka, pokryte są odpowiednimi środkami, które zapobiegają wchłanianie się innych substancji. Białym meblom niestraszne są nawet pomieszczenia takie, jak kuchnia, gdzie dzieje się najwięcej w całym domu. Jedyne, na co nie mamy wpływu sami, to kwestia związana z widocznością kurzu na takich meblach. Tylko, które meble się nie kurzą?
  Białe meble nie wymagają specjalnej kolorystyki – meble w kolorze białym pasują do każdego koloru ścian, tapety lub innych elementów dekoracyjnych. Biały kredens lub białe krzesła sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.
  Białe meble pomogą Ci odświeżyć Twoje wnętrza – białe meble zyskały bardzo na popularności, ponieważ coraz częściej decydujemy się na wystrój wnętrza w stylu skandynawskim. Ten kolor idealnie nadaje się do budowania nowatorskich rozwiązań w naszych domach.
  Białe meble komponują się bardzo dobrze z innymi meblami – białe meble doskonale komponują się z meblami z innych materiałów i w innych kolorach. Bez obaw możemy zakupić dodatkowo biały regał lub szafkę, ponieważ ze względu właśnie na kolor, będzie ona pasowała do większości mebli w naszym domu.
  Białe meble powiększają optycznie pomieszczenie – dzięki temu, że białe meble optycznie powiększają pomieszczenie, nadają się idealnie do mniejszych wnętrz.
  Biały białemu nierówny – nie musimy koniecznie kupować mebli o najczystszej bieli. Obecnie na rynku dostępnych jest wielu producentów, którzy oferują różne odcienie tego koloru.
  Białe meble można zawsze poddać modernizacji lub renowacji – w zależności od tego z jakich materiałów będą wykonane nasze meble, możemy je poddać modernizacji lub kompletnej renowacji. Jeżeli tylko znudzi nam się biały kolor, to możemy dowolnie, we własnym zakresie, przemalować lub upiększyć nasze białe meble.

Istnieje jeszcze jedna kwestia do rozważenia, jeśli chodzi o meble białe. Połysk czy mat – co wybrać? Jeśli zależy nam na tym, aby zabrudzenia były mniej widoczne, lepiej postawić na matowy lakier. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w łazience, gdzie meble są narażone na rozpryski i ślady wody.

Cena od: 959,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni
48h

Cena od: 1149,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h
-10%
promocja

Cena od: 1151,00 zł 1279,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 48h

48h

Cena od: 455,00 zł
Koszt dostawy: 29,00 zł
Czas realizacji: 48h
48h

Cena od: 995,00 zł
Koszt dostawy: 59,00 zł
Czas realizacji: 48h
nowość
Więcej kolorów

Cena od: 1929,00 zł
Koszt dostawy: 190,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

W jakich pomieszczeniach królują obecnie białe meble i czy warto je kupować?

Białe meble spotkamy obecnie najczęściej w kuchniach, pomieszczeniach biurowych oraz sypialniach dzieci. Powoli zaczynają one podbijać też nasze łazienki oraz salony i sypialnie. Nie ma też przeszkód, aby znaleźć ciekawe, białe meble młodzieżowe i tak wyposażyć pokoje naszych pociech. To, że spotykamy białe meble w kuchni lub chociażby pokoju dziecięcym (modne stają się zwłaszcza białe meble dla dziewczynki), świadczy o tym, że są one dobrze wykonane i nie ma większych problemów z utrzymaniem ich w czystości. Nieprawdą jest, że kuchnia z białymi meblami jest mniej praktyczna lub trudniejsza w utrzymaniu czystości. Ich uniwersalność i dopasowanie do innych stylów i kolorów sprawia, że przykładowo regał zakupiony do pokoju dziecięcego kilka lat temu, nie będzie wymagał wymiany wraz z pozostałymi meblami, ponieważ z pewnością będzie się komponował z nowym wyposażeniem pokoju. To właśnie dzięki swojej uniwersalności i odświeżeniu, jakie ze sobą niosą białe meble, zyskały one na popularności.

PODOBNE ARTYKUŁY

 

Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł