Prawdziwa rewolucja w Twoim kąciku pracowniczym - to wszystko za sprawą eleganckiego krzesła biurowego Noto! Ten model posiada estetycznie wykonane siedzisko z przeszyciami, wyróżniające się oryginalnym kształtem. Zapewnia one nie tylko wygodę użytkowania, ale również swobodę wszystkich ruchów, niezależnie od tego, jakie czynności w danym momencie wykonujesz. Swoją niebanalną formą i kolorem z łatwością wpasuje się w wiele aranżacji.
Obrotowe krzesło biurowe Noto posiada charakterystyczne siedzisko z przeszyciami, pokryte czarną ekoskórą. Stabilność całej formie zapewnia metalowa podstawa z pięcioramiennym krzyżakiem, wybarwionym na kolor czarny. Zwieńczeniem całości są kółka. Krzesło wyposażone jest w pneumatyczny siłownik, zapewniający wygodną możliwość regulacji wysokości siedzenia. Model ten to świetna opcja do domowego gabinetu, pracowniczego biura, a także pokoju nastolatka.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 53,5 / 57 / 74-87 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 47 / 36,5 / 42-55 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 53,5 / 57 / 74-87 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 47 / 36,5 / 42-55 cm |
| Masa (netto) | 5,75 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | metalowe , na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Mechanizm | bez mechanizmu bujania |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada