Jeżeli miejsce, w którym pracujemy lub uczymy się ma być komfortowe i pozwalać nam na efektywne wykonywanie zadań to musi być wyposażone w biurko i spasowane z nim krzesło obrotowe. Jest to warunek konieczny aby godziny, które spędzamy przed komputerem czy przy dokumentach były czasem spędzonym w wygodzie, a my w 100% będziemy mogli skupić się na wykonywanej czynności. Przedstawiamy nowoczesny fotel biurowy z oparciem ze sklejki Ignazio, który nie dość, że wyposażony jest w wiele udogodnień to jeszcze prezentuje się bezbłędnie.

Nowoczesny fotel biurowy Ignazio posiada tapicerkę wykonaną z ekoskóry w kolorze czarnym lub kremowym do wyboru. Elementy ze sklejki mają kolor orzechowy. Metalowa podstawa lakierowana jest w kolorze czarnym. Ten model jest doskonałym przykładem na to, że fotel biurowy także może być ozdoba przestrzeni do pracy.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 70 / 119-129 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 70 / 119-129 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość siedziska | 50-60 cm |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Zagłówek | z zagłówkiem bez regulacji |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Mechanizm | z mechanizmem TILT |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , brązowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.