Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
klasyczne 
34
nowoczesne 
9
szklane 
4
laminowane 
4
lakierowane 
1
w wysokim połysku 
4
bez połysku 
1
na cokole 
3
na nóżkach 
1
bez podstawy 
1
o szerokości ok. 100 cm 
10
o szerokości ok. 80 cm 
9
o szerokości ok. 110 cm 
8
o szerokości ok. 130 cm 
8
o szerokości 70 cm i mniejszej 
4
o szerokości ok. 140 cm 
2
o szerokości ok. 90 cm 
1
o szerokości ok. 120 cm 
1
biały 
4
czarny 
4
brązowy 
3
beżowy i kremowy 
1
szary 
1
Rozwiń wszystko
Hubertus
4
Meliconi
1
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Styl: nowoczesne Szerokość: o szerokości ok. 120 cm Szerokość: o szerokości ok. 100 cm Szerokość: o szerokości ok. 140 cm Szerokość: o szerokości ok. 90 cm Szerokość: o szerokości ok. 110 cm usuń filtry
Więcej kolorów

Cena od: 1199,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
bestseller
5 (1)
Więcej kolorów

Cena od: 1639,00 zł
Koszt dostawy: 149,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
Więcej kolorów

Cena od: 1099,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
Więcej kolorów

Cena od: 1439,00 zł
Koszt dostawy: 79,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Cena od: 1599,00 zł
Koszt dostawy: 49,00 zł
Czas realizacji: 7-14 dni

Zwolennicy nowoczesnego designu oraz klasycznego piękna z naszą pomocą sukcesem aranżacyjnym zakończą urządzanie swojego wnętrza! Do salonu oferujemy między innymi stoliki TV z uchwytem nowoczesne na telewizor, różniące się od siebie przede wszystkim wielkością i wyposażeniem.

Nasze stoliki z uchwytem TV nowoczesne powstały z myślą aranżacji małych pokoi dziennych oraz dużych salonów. Te wnętrza najczęściej pełnią wiele funkcji. To właśnie tam przyjmujemy gości, spędzamy czas z najbliższymi osobami i wypoczywamy po wyczerpującym dniu. Głównym źródłem rozrywki jest telewizor, a temu najczęściej towarzyszy inny sprzęt elektroniczny.
 

Stoliki TV z uchwytem nowoczesne - wykonanie

Stoliki tv z uchwytem na telewizor w stylu nowoczesnym pozwolą spełnić marzenia dotyczące wiszącego telewizora. Nowoczesne szafki z wieszakiem do telewizora w większości przypadków wykonywane są z metalu i szkła. Niektóre z nich posiadają fornirowane fronty, czyli pokryte są one naturalną okleiną, która do złudzenia wygląda jak drewno. Stoliki TV z uchwytem nowoczesne ze szkła i metalu są łatwe w utrzymaniu czystości, co z pewnością doceni każda Pani domu, a swoją funkcję spełnią nawet w małym salonie!
 

Stoliki TV z uchwytem nowoczesne - na telewizor i jego osprzęt!

Nowoczesne stoliki z uchwytem na telewizor z półkami to idealne miejsce na sprzęt audio-video, taki jak odtwarzacze, dekodery, zestawy kina domowego, a także konsole i głośniki. Oferujemy szafki z uchwytem tv i szufladami na płyty CD i DVD. Te modele wyposażone są w specjalne organizery z przegrodami, dzięki którym starannie posegregujesz nawet największą kolekcję płyt z ulubioną muzyką i filmami. Dodatkowo, z myślą o działających urządzeniach i ochronie ich przed przegrzaniem, stoliki tv z uchwytem posiadają specjalne otwory ułatwiające cyrkulację powietrza. Takie otwory to także sposób na odprowadzenie kabli od sprzętu elektronicznego i zachowania przy tym estetycznego wyglądu.
 

Stoliki TV z uchwytem nowoczesne i ich główne zalety

Niektóre z oferowanych przez nas mebli rtv z wieszakami na telewizor posiadają kółka, które są pomocne podczas przemieszczania. Oferujemy także szafki RTV, których fronty szafek i szuflad przepuszczają sygnały pilota - dzięki temu w zamknięciu można przechowywać sprzęt grający i uniknąć przy tym zbędnego osadzania się na nim kurzu. Do głównych zalet stolików z uchwytem na telewizor zaliczamy:

  • dostępność w najpopularniejszych kolorach - biel, czerń i metaliczne wstawki górą,
  • powierzchnia łatwa w utrzymaniu czystości,
  • większości z nich posiada przy podstawie rolki, ułatwiające przemieszczanie,
  • regulowany uchwyt do telewizora, dzięki któremu kąt ustawienia ekranu łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb.


Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł