Mebel, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem? Jak najbardziej! Takimi możliwościami cieszy się łóżeczko dziecięce w kolorze drewna Amelia, dzięki któremu stworzysz przytulny, funkcjonalny pokoik dla Twojego malucha. Prezentowany model to połączenie nowoczesności i klasy, co sprawia, że mebel wyróżnia się ponadczasowym charakterem. Ciepła kolorystyka drewnopodobna zapewni całej aranżacji odrobinę subtelności, dzięki której Ty i Twój maluszek poczujecie się niezwykle wyjątkowo!
Nowoczesne łóżeczko do pokoju dziecięcego Amelia wykonane jest z płyty meblowej i płyty MDF, imitującej strukturę drewna. Prezentowany model w zestawieniu ze stolikiem pomocniczym i lampką nocną zapewni Wam rewelacyjny komfort, który jest niezbędny dla spokojnego snu.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 128 / 66 / 85 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 128 / 66 / 85 cm |
| Miejsce na materac | 120 / 60 cm |
| Odległość między szczebelkami | 51 mm |
| Szerokość szczebla | 56 mm |
| Wykończenie | laminowane |
| Szuflada pod łóżeczkiem | bez szuflady , z szufladą |
| Funkcja tapczanika | z funkcją tapczanika |
| Przewijak | bez przewijaka |
| Kolor | brązowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.