Podobają Ci się stylizacje skandynawskie? Chcesz, aby w pokoju Twojego dziecka zapanował taki właśnie klimat? Doskonale się składa! Przedstawiamy funkcjonalną komodę dziecięcą na drewnianych nogach Sofie, którą dopasujesz zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopca. Wysoka podstawa sprawia, że bez problemu będziesz mógł odkurzyć pod powierzchnią mebla. Takie wykończenie doskonale sprawdza się dla osób cierpiących na alergię. Gładkie fronty komody pozbawione są standardowych uchwytów, w których miejsce wkroczyły stylowe frezy. Prezentowany model w zestawieniu z szafą ubraniową zagwarantuje pokaźną przestrzeń przechowywania, którą będziesz mógł wykorzystać na wiele przeróżnych sposobów!
Formę komody dziecięcej w stylu skandynawskim Sofie tworzy drewno bukowe oraz płyta meblowa. Połączenie naturalnego koloru drewna z ponadczasową bielą stworzyło bestsellerowe zestawienie, dzięki któremu mebel będzie niezwykle modnym i pożądanym dodatkiem do wielu wnętrz, zwłasza tych przytulnych. Nakładkę pod przewijak można zamontować w dwóch miejscach - może znajdować się na środku komody, lub nad półeczkami.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 45 / 94 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 45 / 94 cm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Przeznaczenie | do pokoju dziecka |
| Uchwyty | z frontami bez uchwytów |
| Przewijak | z przewijakiem , bez przewijaka |
| Ilość drzwi | 1 drzwiowe |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Podstawa | na nóżkach |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 120 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | biały |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada