Każdy wie, jak ciężko zachować porządek w pokoju dziecięcym. Naszą propozycją, na rozwiązanie tego problemu, jest trzyszufladowa komoda dziecięca w kolorze drewna Amelia dąb, która zapewni Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania zabawek, ubrań czy innych niezbędnych przyborów Twojego maluszka. Prezentowany model charakteryzuje się rustykalną stylistyką, którą z pewnością pokochają wszyscy miłośnicy naturalnych rozwiązań aranżacyjnych. Na głównym blacie będziesz mógł ustawić lampkę dziecięcą czy inne dekoracje, które wspólnie z meblem stworzą komfortową i elegancką przestrzeń codziennego użytku.
Funkcjonalna komoda dziecięca z trzema szufladami Amelia wykonana jest z płyty meblowej, imitującej strukturę drewna. To właśnie ona wprowadzi w aranżację dziecięcego pokoju odrobinę przytulnego, nastrojowego charakteru.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 84 / 45 / 87 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 54 / 73 / 9 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 84 / 45 / 87 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 54 / 73 / 9 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Przeznaczenie | do pokoju dziecka |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Podstawa | na cokole |
| Przewijak | z przewijakiem , bez przewijaka |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | brązowy , dąb |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.