Propozycją do pokoju dziecka jest trzyszufladowa komoda Dalia! To doskonałe miejsce do przechowywania wszystkich przyborów, ubrań czy innych, niezbędnych drobiazgów. Ta komoda dziecięca idealnie wpasuje się zarówno w pokój chłopięcy jak i dziewczęcy. Do kompletu dobierz szafę, z którą będziesz mógł stworzyć pokaźną przestrzeń, wspomagającą w zachowaniu porządku.
Nowoczesną komodę dziecięcą Dalia wykonano z estetycznej płyty meblowej, wybarwionej na kolor bieli i szarości. Połączenie tych dwóch kolorów sprawia, że mebel nabiera uniwersalny charakter. Bez problemu dopasujesz ją do pozostałej części wyposażenia pokoju, zarówno tego stonowanego, jak i pastelowego.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 45 / 81 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 54 / 73 / 9 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80 / 45 / 81 cm |
| Wymiary przewijaka (szer. / gł. / wys.) | 54 / 73 / 9 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Przeznaczenie | do pokoju dziecka |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Uchwyty | z frontami bez uchwytów |
| Przewijak | z przewijakiem , bez przewijaka |
| Szerokość | o szerokości ok. 80 cm |
| Podstawa | na stopkach |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.