Podczas wyboru elementów uzupełniających aranżowane wnętrza stawiasz na oryginalne projekty, które wzbudzą zainteresowanie Twoich gości i przyczynią się do uzyskania niebanalnych efektów? Spieszymy z pomocą i prezentujemy wiszącą lampę Ledowe Okręgi, która dzięki uniwersalnej i modnej kolorystyce z łatwością wpisze się w każde wnętrze. Swoje zastosowanie znajdzie zarówno w nowoczesnych domach i mieszkaniach, a także biurach oraz klimatycznych restauracjach, do których dzięki rozprowadzanemu światłu wprowadzi przyjemną atmosferę.
Nowoczesna lampa wisząca Ledowe Okręgi wykonana jest z aluminium w kolorze czarnym lub białym. Oryginalna forma wykonana przykuwa wzrok swym wyrafinowaniem, a okręgi z energooszczędnym światłem LED zapewniają przyjazne, naturalne oświetlenie. Kolorystyka lampy sprawia, że świetnie odnajdzie się ona w każdym wnętrzu, które zdecydowanie podkreśli i będzie wyjątkowo ozdobnym detalem.
Kod produktu: 8377
| Wysokość całkowita | 120 cm |
| Średnica klosza | 100 cm |
| Barwa światła | dzienna 4000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Kierunek padania światła | do wewnątrz |
| Moc źródła światła | 130W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 8970 lm |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | biały , czarny |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Barwa światła | neutralna |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | nowoczesne |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.