Lubisz odważne projekty w domowych aranżacjach? Nam również podobają się bardzo! Przedstawiamy designerską lampę wiszącą Ledowe Okręgi, którą pokochają wszyscy miłośnicy niepowtarzalnych aranżacji! Prezentowany model kierowany jest w stronę wszystkich wymagających osób, które wybierają tylko oryginalne dodatki! Lampa będzie świetnym uzupełnieniem strefy salonowej, w której rozświetli powierzchnię stolika kawowego podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi.
Nowoczesną lampę wiszącą do salonu tworzy czarne aluminium, wypełnione sześcioma źródłami światła o przyjemnej dla wzroku barwie - dostępna w wersji 3000K lub 4000K. Prezentowany model dzięki swojej wyjątkowej formie sprawdzi się również prestiżowych miejscach publicznych, takie jak luksusowe hotele czy restauracje.
Kod produktu: 6269
| Szerokość całkowita | 180 cm |
| Wysokość całkowita | 130 cm |
| Model żarówki | SMD2835 |
| Oprawa żarówki | LED - zintegrowany |
| Barwa światła | barwa dzienna 3000K / 4000K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Kierunek padania światła | do wewnątrz |
| Moc źródła światła | 130W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 7800 lm / 8970 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 44 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Barwa światła | ciepła , neutralna |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada