Pragniesz cieszyć się nowocześnie urządzonym wnętrzem? W jego uzupełnieniu pomoże Ci wisząca lampa Ledowe Okręgi, która łączy w sobie przyjemne, wywołujące dobre samopoczucie światło z ponadczasowym designem. Idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu domowym, a także dzięki swej prostocie i uniwersalności w holach hotelowych i biurach. Lampa nada wdzięku nowoczesnym wnętrzom, w których będzie wyjątkowo ozdobnym detalem nie pozwalającym przejść obok siebie obojętnie.
Wisząca lampa Ledowe Okręgi wykonana jest z aluminium w kolorze czarnym oraz elementów silikonu. Delikatny okrąg z oświetleniem LED zapewnia piękne, wyjątkowo nastrojowe oświetlenie. Minimalistyczny kształt i czarna barwa oprawy pozwalają wkomponować ją we wszystkie współczesne wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim są urządzone.
Kod produktu: 21323, 21324
| Wysokość całkowita | 200 cm |
| Średnica klosza | 80 cm |
| Model żarówki | SMD2835 |
| Barwa światła | delikatnie ciepła / dzienna |
| CCT | 3000 K / 4000 K |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Kierunek padania światła | do wewnątrz |
| Moc źródła światła | 43W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230V / 230V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Ilość kloszy | bez klosza |
| Kształt klosza | ring |
| Typ klosza | pozostałe |
| Kolor klosza | czarny |
| Barwa światła | ciepła , neutralna |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | taśma LED |
| Źródło światła | LED - zintegrowany |
| Styl | nowoczesne |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.